تبلیغات

javahermarket

javahermarket

هرچی بخوای هست - کلاب فوتبال من
کلاب فوتبال من (مای اف سی یا MyFC) اولین بازی ایرانی تحت وب است. این بازی (که طراحی و اجرای آن کاملا ایرانی است) در تیر ماه سال ۱۳۸۸ رونمایی شد. در این بازی استراتژیک، هر کاربر تیم فوتبال مجازی خود را مربیگری کرده و سعی می‌کند که با مدیریت صحیح تیم خود را به قهرمانی برساند.

خلاصه بازی

در کلاب فوتبال من (MyFC) هر کاربر تیم محبوب خود را با نام، لباس و لوگوی دلخواه خود تشکیل می‌دهد و در یکی از لیگ‌های مجازی شرکت می‌کند. هدف اصلی قوی کردن تیم و دستیابی به لیگ‌های بالایی است. این بازی شامل ۱۵ لیگ میباشد که عبارتند از لیگ های دسته های ۱ تا ۱۵ که تیم های اول هر لیگ راهی لیگ بعدی و تیم های ۷ و ۸ هر لیگ به دسته ی پایین تر سقوط میکنند.

قوانین بازی

هر لیگ دارای هشت تیم است و هر تیم در طول هفته (که معادل یک فصل می‌باشد) روزی یک بازی با تیم‌های دیگر لیگ دارد. در انتهای فصل (روز جمعهٔ هر هفته) تیم قهرمان به یکی از لیگ‌های بالاتر صعود می‌کند و دو تیم آخر به لیگ‌های پایینی سقوط می‌کنند.

لیگ‌ها و تیم‌ها

در طول بازی‌های لیگ، بازیکنان تیم به تدریج قوی تر می‌شوند. در هر بازی خانگی تیم از استادیوم خود درآمدی کسب می‌کند و در آخر فصل نیز - بر اساس رتبه تیم در لیگ - از اسپانسرهای خود سکه مجازی دریافت می‌کند. کاربران با این درآمدها برای تیم خود بدنساز، دکتر، بازیکن قوی و حتی استادیوم‌های بزرگتری می‌خرند. همه اینها باعث قدرتمندتر شدن تیم می‌شود. ولی مدیریت یک تیم خرج هم دارد. تیم‌ها در آخر هر فصل بر اساس قدرت بازیکنان خود به آنها پول می‌دهند (مثلا یک بازیکن با قدرت ۴۰۰ باید ۴۰۰ سکه در فصل از باشگاه پول بگیرد) و استادیوم‌های تیم زمانی پر می‌شود که تعداد بردهای تیم باعث تشویق هواداران برای دیدن تیم شود. استادیوم‌های خالی خرجی بالا و درآمدی کم دارد.
شما میتوانید برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.


javahermarketAdmin Logo
themebox Logo