تبلیغات

javahermarket

javahermarket

هرچی بخوای هست - خطر ناک ترین مار جهان+تصویر
تا کنون ۳۵۰ مار شناخته شده است که حدود ۵۰درصد انها سمی وخطرناک اند.بیشتر مارهای سمی در اسیا زندگی میکنندوامریکا از نظر این رده بندی در رتبه دوم جای دارد و افریقا در رتبه سوم-استرالیا در رتبه چهارم واروپا با داشتن ۱۰گونه مار سمی در رتبه اخر قرار دارد.

تاثیر نیش مار بر بدن

سم بیشتری از مار هابه دستگاه عصبی حمله میکند و باعث از کار انداختن دستگاه های عصبی وسپس مرگ شخص میشود.برخی از مارها به قلب حمله میکنند و باعث خونریزی داخلی میشود.

نیش مار دارای پروتئین بسیار است.سم از قسمت نیش خورده وارد رگها میشودتابه سمت قلب و اعصاب برود  و باعث نابودی گلبول های قرمز ولختگی خون میشود.قلب نمیتواند این خون را پمپاژ کند وبه همین دلیل شخص بعد از چند مدت میمیرد. 

راه درمان نیش خوردگی

بهترین راه درمان تزریق پادزهر است اماراه های دیگری هم وجود دارد.

۱-استفاده از نوشیدنی های زیاد

۲-خونسردی خودرا حفظ کنیم چون تپش قلب زیاد باعث پمپاژ سریع ودر نتیجه مرگ سریعتر میشود.

۳-قسمت نیش خورده را پایین تر از قلب نگه داریم.

خطر ناک ترین مار سمی جهان

نوع فدرت سم مارها در موقیعت های جغرافیایی مختلف است و نمی توانبه طور دقیق گفت که سمی ترین مار کدام است.ولی سمی ترین نوع مار مامبا است که راجب ان در مطلب زیر میخوانید:

خطرناک ترین مار سمی جهان است که بدلیل رنگ دهانش به مامبای سیاه مشهور است.این مار قادر است چند بار پشت سر هم نیش بزند.این مار بیشتر در جنوب وشرق افریقا زندگی میکندو امار مرگ ومیر زیادی از این منطقه گزارش شده.javahermarketAdmin Logo
themebox Logo